ikona telefon +420 602 366 553

Ikona email info@cerveny.cz

Drobečková navigace

Úvod > Služby > Demolice

Demolice

Provádíme demolice a bourání staveb na klíč. Demolici pro vás zajistíme nejen fyzicky, ale také papírově. Veškerý odpad z demolice likvidujeme na příslušných skládkách a na recyklačních místech. Pro demolice jsme plně vybaveni – máme rozsáhlý strojní park, vlastní mechanizaci a nákladní dopravu.

Jaké objekty bouráme?

Nevybíráme si. Bouráme objekty, na které nám stačí síly a naše vlastní mechanizace. Typicky jde hlavně o demolice rodinných domů, činžovních domů, garáží a dalších drobných staveb. Zabýváme se i bouráním betonových nebo asfaltových ploch.

Demolice míst, kde jsou nebezpečné materiály, nebo demolice staveb v havarijním stavu provádíme jedině v případě schváleného povolení k demolici.

Demolice a bourání na klíč

Domy a stavby demolujeme šetrnou technologií postupného odbourávání. Používáme při tom moderní stroje, případně postupujeme ručně.

Veškerý demoliční odpad zlikvidujeme na skládkách, které jsou k tomu určené, a na recyklačních místech. Na odvoz suti používáme svoji mechanizaci a vlastní dopravu.

Demolici a bourání staveb rádi a profesionálně zajistíme i pro vás. Zavolejte nám.

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů